Úvod Profil firmy Referencie Produkty a riešenia Služby Novinky

Kontakt
Partneri
Download

Počet návštev

counter

 

 

Riadiaci systém od REGIN® je pokrokový systém, ktorý vyniká kvalitou hardwarových komponentov, výkonom, flexibilitou, rozmanitosťou funkčnosti a komfortom riadenia. A to všetko za nižšie ceny, ako komponenty nižšieho štandardu konkurenčných výrobcov. Neoddeliteľnú časť kvality systému tvorí ako základné, tak aplikačné programové vybavenie, ktoré sa podieľa hlavne na komforte riadenia, výkone a nárokoch na obsluhu. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti umožňujú byť kvalitným dodávateľom pre náročný európsky trh.

V súčasnej dobe rozmanitosti procesných riadiacich systémov na trhu je najsilnejšou stránkou tohoto systému jeho otvorenosť voči nadradeným systémom. (Podnikové informačné systémy, MES systémy - Manufacture execution systems) Systém plne podporuje OPC štandard a BACnet štandard, čím je schopný integrovať sa aj do existujúcej štruktúry procesného a vyššieho riadenia a spoľahlivo s ňou spolupracovať pod centrálnym systémom informácií a riadenia.

Ďalšou silnou stránkou systému je aplikačné programovanie procesov a jeho možnosť kombinovať voľné programovanie s objektovým. Scriptové programovanie v kombinácii s funkčnými blokmi je veľkou výhodou. Touto kombináciou sme schopní vytvoriť rýchlo a kvalitne spoľahlivé aplikačné programy procesnej a nadradenej úrovne presne podľa požiadaviek zákazníka, a rovnako rýchlo a kvalitne tieto riešenia integrovať u zákazníka. Týmto sme schopní výrazne konkurovať cenami za celkové riešenie. Naša neustále sa rozširujúra knižnica štandartných blokov a funkcií nám poskytuje stále širší záber v oblasti priemyselnej automatizácie. Trend v tejto oblasti je neustále zdokonaľovať a rozširovať štandartné riešenia v oblastiach automatizácie priemyselnej a komunálnej sféry.

 

 

Regin svojím otvoreným systémom pokrýva nasledovné oblasti automatizácie :


Automatizácia budov >>>

Procesy v priemysle >>>

Vodárenstvo a kanalizácie >>>

Distribúcia energie >>>

 

horizontal rule

 
© Ing. Peter ILLE - EXOpartner
Posledné zmeny: 25. 02. 2016