Úvod Profil firmy Referencie Produkty a riešenia Služby Novinky

Kontakt
Partneri
Download

Počet návštev

counter

   
 

04. 1998 - založenie firmy ILLE-EXOpartner na základe zmluvnej spolupráce s nemeckou pobočkou výrobcu systému, firmou EXOMATIC L.u.F. G.m.b.H. a firmou LINCKH Digital Control G.m.b.H..

1999-2000 - vytvorený priamy zmluvný vzťah s výrobcom systému - firmou EXOMATIC AB na úrovni systémového špecialistu. Práce na projektoch v Nemecku.

2001 - rozšírenie obchodných aktivít o predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky. Začiatok spolupráce s firmou MaR-Trade Žilina

2002 - firma prešla registráciou DPH. Vytvorený priamy obchodný vzťah s firmou Hörburger und Partner - jedným z najväčších dodávateľov EXO-systémov v Nemecku a Rakúsku.

2003 - fúzia firmy EXOMATIC AB so švédskym koncernom REGIN AB,  vytvorenie zmluvného vzťahu s koncernom na úrovni certifikovaného systémového integrátora.

2003 - 2004 vývoj nového programovacieho štandardu v spolupráci s obchodným partnerom Hörburger und Partner G.m.b.H. v Nemecku  pre vykurovanie, vzduchotechniku, automatizáciu budov. Vzrast predaja nových EXO produktov COMPACT v tuzemsku.

2004 - Zmena v obchodnom vzťahu s nemeckým partnerom, ktorý sa rozšíril a pretransformoval na akciovú spoločnosť Hörburger AG. Začiatok spolupráce s firmou Horvát klimatizácia a vetranie s.r.o.

2005 - Na základe rozšírenia obchodných aktivít v Čechách a Rakúsku doplnený zmluvný vzťah s REGIN AB a získaný certifikát RCI - REGIN Certified Integrator.

2006 - Vytvorenie obchodného vzťahu s firmou HGA Rakúsko - dnes súčasťou koncernu Schneider Electric. Práce na projekte v Rakúsku.

2007 - rozšírenie spolupráce s firmou SAUTER BC Slovakia Bratislava.

2008 ÷ súčasnosť:  práce na projektoch pre obchodných partnerov, snaha o upevnenie postavenia systému REGIN na tuzemskom a európskom trhu. Rozvoj spolupráce so slovenskými firmami pôsobiacimi v oblasti vzduchotechniky, vykurovania, vodárenských a plynárenských systémov a automatizácie budov. Viac ako 15-ročné úspešné skúsenosti so systémom Exomatic® - v súčasnosti Regin® potvrdzujú vysoký kredit kvality, spoľahlivosti a konkurencieschopnosti.

2013 - rozširovanie spolupráce so systémom SCHNEIDER®, jeho novej platforme SmartStruxure. Taktiež rozširovanie spolupráce so systémom WAGO®. Snaha o uvádzanie nových riešení  do praxe.  

                                                          Ing. Peter ILLE

majiteľ firmy

 

 

horizontal rule

 
© Ing. Peter ILLE - EXOpartner
Posledné zmeny: 02. 05. 2014